اضافه کردن یک شکل به جزوه

۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۰۵:۰۸:۳۴


پس از start_record در نوار ابزار بالای برنامه، روی علامت سه نقطه سمت راست بزنید و گزینه add_image را انتخاب نمائید.

  

در قسمت جستجو در تصاویر، نام تصویر مورد نظر خود را بنویسید یا به صورت دستی از تصویرهای صفحه تصویر مورد نظر خود را انتخاب نمائید. با زدن بر روی منوی کشویی (علامت منوی کشویی) می توانید دسته بندی مورد نظر خود را انتخاب نمائید تا تصویر مربوط به همان دسته بندی برای شما نمایش داده شوند

با زدن بر روی تصویر مورد نظر، تصویر بر روی صفحه شما قرار می گیرد. با زدن برروی تصویر، یک کادر نقطه چین دار دور آن قرار می گیرد و یک نوار ابزار جدید در بالای برنامه برای شما نمایش داده می شود که در زیر به معرفی آنها می پردازیم:

علامت کپی شکل: با زدن برروی این علامت از شکلی که انتخاب کرده اید کپی می شود و می توانید هر تعداد شکل را که خواستید در صفحه قرار دهید.

علامت انتخاب اشکال: این علامت مجدداً برای شما صفحه تصاویر را می آورد که می توانید در صورت نیاز اشکال دیگر را انتخاب کنید.

علامت سطل آشغال: با زدن (با قلم یا انگشت یا موس) برروی تصویر مورد نظر و ظاهر شدن کادر نقطه چین دور آن، و انتخاب ابزار سطل آشغال تصویر مورد نظر را حذف نمائید.

علامت تغییر سایز تصویر: پس از زدن (با قلم یا انگشت یا موس) برروی تصویر موردنظر ظاهرشدن کادر نقطه چین دور آن، و تغییر دادن سایز و ابعاد تصویر به دلخواه، با انتخاب ابزار کپی می توانید چندین کپی از تصویر جدید  بسازید و آنها را در صفحه و در جاهای مناسب قرار دهید.

با انتخاب گزینه × تمامی ویرایش های شما از بین می رود و هیچ تصویری ثبت نمی شود و نوار پایین به حالت در حال ضبط تغییر می کند.

(√) : با انتخاب (√)  تصاویر ثبت شده و دیگر امکان ویرایش آنها وجود ندارد.

نکته: در صورت نیاز به حذف تصاویر پس از ثبت می توانید از ابزار پاک کن یا  UNDO استفاده نمایید.

نکته: پس از add_image  و ثبت آنها می توانید با قلم روی آن ها بنویسید و یا توضیحات مورد نیاز را بدهید.

 

تخته سفید برنامه 


پیمایش در مستندات