استفاده از قلموی جزوه

۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۰۴:۵۹:۵۹


جهت استفاده از قلم به دستگاه قلم دار نیاز می باشد: پس از زدن دکمه start_record و شروع عملیات ضبط که در مرحله ساخت اولین آموزش بر روی جزوه گفته شد، نوار ابزاری بالای صفحه برای شما نمایش داده می شود که به صورت پیش فرض علامت قلم (اولین علامت از چپ) می باشد.

حالت اول: با نزدیک کردن قلم، به دستگاه و متن نوشته ها و بدون تماس قلم با دستگاه، قلم حالت نشانگر پیدا می کند به صورت یک نقطه در صفحه ظاهر می شود که شما می توانید به عنوان نشانگر (cursor) آن را زیر متن های مورد نظر قرار دهید تا کاربران دیگر متوجه شوند شما به کدام قسمت اشاره می کنید و یا کدام قسمت را تدریس می کنید.

حالت دوم: با فشار دادن قلم روی صفحه و تماس قلم با صفحه دستگاه، می توانید متن دلخواه یا شکل دلخواه خود را بکشید وعملیات نوشتن را انجام دهید.

دقت کنید که در نوار پایین صفحه عملیات در حال ضبط می باشد بنابراین هر آن چه را شما می نویسید و می کشید ضبط می شود و بعداً کاربران آن ها را می توانند مشاهده نمایند.

نکته 1: در هنگام نوشتن، فشار قلم به صفحه ثابت  باشد تا عملیات نوشتن با کیفیت بهتری انجام شود.

نکته 2: در هنگام استفاده از قلم جهت نوشتن می بایست لرزش  ( ویبره) گوشی خاموش باشد در غیر اینصورت صدای بیپ هنگام نوشتن به گوش می رسد که از کیفیت آموزش می کاهد.

جهت بالا بردن کیفیت آموزش های خود می توانید به افزایش کیفیت آموزش های روی جزوه مراجعه کنید.


پیمایش در مستندات