مقدمه

۱۳۹۷/۰۳/۱۹ ۱۳:۰۶:۴۳


الفبا یک پلتفرم کمک آموزشی می باشد که به کاربران امکان ایجاد آموزش و برگزاری کلاس درس را می دهد. الفبا یک محیط کاملاً آموزشی می باشد که با ارائه ابزار مورد نیاز دبیران و دانش آموزان و سایر اساتید تمامی شرایط را جهت توسعه و پیشرفت علمی کاربران فراهم نموده است و به عنوان یک کلاس درس مجازی، موانع پیشرفت علمی را در نوردیده است.

آموزش بسازید

در الفبا هر فردی می تواند آموزش های خود را بسازد و آن را با دیگران به اشتراک بگذارد

جزوات خود را به اشتراک بگذارید

شما می توانید جزوات درسی خود را از طریق اسکنر برنامه، به حساب کاربری خود اضافه نمایید و آن را با دوستان و یا همکلاسی های خود به اشتراک بگذارید.

کسب درآمد کنید

با تولید محتوا در الفبا، شما می توانید آموزش های خود را بسازید و از این راه کسب درآمد نمایید. همچنین ما برای شما پنل ناشران را فراهم آورده ایم تا شما بتوانید قیمت کتاب های درسی خود را مشخص نمایید و آمار فروش را به صورت لحظه ای مشاهده نمایید.

در کلاس درس استفاده کنید

شما می توانید آموزش های الفبا را در کلاس استفاده نمایید و برای دانش آموزان خود پخش نمایید. همچنین شما می توانید از پنل معلمان بر روی پیشرفت آموزش دانش آموزان خود نظارت داشته باشید.

 قابلیت های پنل معلمان

اتصال به دانگل

شما می توانید دستگاه خود را توسط دانگل به صورت بیسیم به تلویزیون و یا ویدئو پروژکتور متصل نمایید و سپس آموزش های الفبا را بر روی تلویزیون مشاهده نمایید. این مورد برای استفاده در کلاس درس به معلمان بسیار کمک می کند.

 دانگل چیست و چه کاربردی دارد


پیمایش در مستندات